Annemieke Elstak-van der Linde

Actrice en theatermaakster

Speellijst 2016-2017

23-09-2016: Feeks, Munttheater Weert (besloten)

11-10-2016: Mijn Rotterdam gezongen tijdens lancering nieuwe stripboek Mark de Jonge, Stripmuseum Rotterdam

15-10-2016: Café de Rotterdammert, reprise, Islemunda, podium van IJsselmonde, Rotterdam (rol overgenomen +regie)

30-10-2016: Atalanta, Utopia, Talpa productions

25-11-2016: Witte Bedjes Sinterklaasfeest, De grootste fan van Sinterklaas, Zuidplein theater Rotterdam (besloten)

30-11-2016: De grootste fan van Sinterklaas, Islemunda, podium van IJsselmonde, Rotterdam 

24-01-2017: Atalanta, podium 't Beest, Goes (besloten)

17-02-2017: Atalanta, Christelijk Lyceum, Delft (besloten)

03-03-2017: Romeo en Julia of een poging daartoe, toneelgroep de Fakkel, Vlaardingen (regie)

04-03-2017: Romeo en Julia of een poging daartoe, toneelgroep de Fakkel, Vlaardingen (regie)

05-03-2017: Romeo en Julia of een poging daartoe, toneelgroep de Fakkel, Vlaardingen (regie)

13-04-2017: Feeks, bautarius College, Zutphen (besloten)

20-05-2017: Camping de Rotterdammert, Speeltuin en buurtvereniging IJsselmonde, Rotterdam (regie, gastacteur)

21-05-2017: Camping de Rotterdammert, Speeltuin en buurtvereniging IJsselmonde, Rotterdam (regie, gastacteur)

24-05-2017: Atalanta, Rietveld theater, Delft (besloten)

27-05-2017: Camping de Rotterdammert, Speeltuin en buurtvereniging IJsselmonde, Rotterdam (regie, gastacteur)

28-05-2017: Camping de Rotterdammert, Speeltuin en buurtvereniging IJsselmonde, Rotterdam (regie, gastacteur)


Speellijst 2015-2016

25-09-2015: Kortsluiting, voorronde Cameretten, Theater Zuidplein, Rotterdam

04-10-2015: Noord en Zuid, Islemunda, podium van IJsselmonde, Rotterdam

13-10-2015: Kortsluiting, Dubbelcabaret, Peeriscoop, Gorinchem

17-10-2015: Kortsluiting, Dubbelcabaret, Werftheater, Utrecht

16-11-2015: Atalanta, Presentatiedag Buro Bannink, Huis a/d Werf, Utrecht

29-01-2016: Verdwaald in Rotterdam, RO Theater, ATFR (regie)

06-02-2016: Verdwaald in Rotterdam, Islemunda, Podium van IJsselmonde (regie)

07-02-2016: Verdwaald in Rotterdam, Islemunda, Podium van IJsselmonde (regie)

16-02-2016: FEEKS, Podium 't Beest, Goes (besloten)

24-02-2016: FEEKS, Pier K, Hoofddorp (besloten)

01-03-2016: Atalanta, Christelijk lyceum Delft (besloten)

12-03-2016: Café de Rotterdammert, Islemunda, Podium van IJsselmonde (regie)

13-03-2016: Café de Rotterdammert, Islemunda, Podium van IJsselmonde (regie)

07-04-2016: Kortsluiting, dubbel, Theater Wahalla, Rotterdam

15-04-2016: Verdwaald in Rotterdam, Rotterdamse schouwburg, WIRED

16-04-2016: Wraak, Islemunda, Podium van IJsselmonde (regie)

17-04-2016: Wraak, Islemunda, Podium van IJsselmonde (regie)

17-05-2016: Kortsluiting, Haagse Spot, Den Haag

19-05-2016: Code groen, Maas Theater en Dans, Stadhuisplein Rotterdam

31-05-2016 Atalanta, Theaterfestival Woest, Zwolle

01-06-2016 Atalanta, Theaterfestival Woest, Zwolle

13-06-2016 Atalanta, CSV, Veenendaa (besloten)

14-06-2016 Feeks, Theater de groene engel, Oss (besloten)

Speellijst 2014-2015

17-10-2014: FEEKS (première), Islemunda, Podium van IJsselmonde, Rotterdam

27-10-2014: FEEKS (3 voorstellingen),CSV Veenendaal

10-11-2014: FEEKS (2 voorstellingen), Studio de Bakkerij, Rotterdam

11-11-2014: FEEKS (2 voorstellingen), Studio de Bakkerij, Rotterdam

19-11-2014: Atalanta (2 voorstellingen), Podium 't Beest, Goes

20-11-2014: Atalanta, Niftarlake College, Maarsen

28-11-2014: Witte Bedjes Sinterklaaseest, Theater Zuidplein, Rotterdam

12-12-2014: Dieven van de Koopgoot (première), Islemunda, Podium van IJsselmonde, Rotterdam (regie)

13-12-2014: Dieven van de Koopgoot, Islemunda, Podium van IJsselmonde, Rotterdam (regie)

03-01-2015: Dieven van de Koopgoot, Maas Theater en Dans, Rotterdam (regie)

04-01-2015: Dieven van de Koopgoot, Maas Theater en Dans, Rotterdam (regie)

19-01-2015: FEEKS!, Huis aan de Werf, Utrecht

06-02-2015: Atalanta, Sint Jans Lyceum, Den Bosch

17-02-2015: Atalanta, Theater Zuidplein, Rotterdam

05-03-2015: Atalanta (2 voorstellingen), Christelijk Lyceum Delft

09-04-2015: Atalanta (2 voorstellingen), Theater Zuidplein, Rotterdam

14-04-2015: Atalanta (2 voorstellingen), Anna van Rijn college, Nieuwegein

21-04-2015: Atalanta, Podium Boxtel

24-04-2015: Atalanta (2 voorstellingen), Willem de Zwijger college, Hardinxveld Giessendam

25-04-2015: Noord en Zuid, Islemunda, Podium van IJsselmonde, Rotterdam 

26-04-2015: Noord en Zuid (2 voorstellingen), Islemunda, Podium van IJsselmonde, Rotterdam

01-05-2015: Noord en Zuid, Islemunda, Podium van IJsselmonde, Rotterdam 

16-05-2015: Nooit Volwassen, Islemunda, Podium van IJsselmonde, Rotterdam (regie)

17-05-2015: Nooit Volwassen, Islemunda, Podium van IJsselmonde, Rotterdam (regie)

5-6-2015:     Atalanta (2 voorstellingen), de Vak, Delft

6-6-2015:     Kortsluiting, Atelier Zeven, Delft Fringe

6-6-2015:     Kortsluiting,  Restaurant Blue inn, Delft Fringe

08-06-2015: Atalanta, Pontes Lyceum, Goes

12-06-2015:  Rood, Fresh avond, Maas Podium Rotterdam

19-06-2015:  Kinderwaterconcert, Festival Classique Hofvijver, Den Haag

21-06-2015:  Kinderwaterconcert, Festival Classique Hofvijver, Den Haag

01-07-2015: Dubbelcabaret (met Aron Elstak), Theater 1892, Zoetermeer